Konkursai
OVUP
KFU

Kalėdinis krepšinio turnyras "Mustango Kalėdos - 2015"

Kuršėnų Stasio Anglickio mokykloje vyko tradicinis krepšinio 1x1 turnyras „Mustango Kalėdos - 2015“. Jame galėjo dalyvauti visi norintys 5 - 10 klasių mokiniai. Varžybos vyko 2 dienas: pirmąją varžėsi net keturiolika 5 - 6 klasių moksleivių, burtų keliu suskirstytų į 2 pogrupius. Po 4 geriausius kiekvieno pogrupio dalyvius pateko į ketvirtfinalius ir kovojo dėl patekimo į pusfinalius ir t.t.Finale susitiko Deividas Kazlauskis ir Kornelijus Kaveckas. Rugtynių nugalėtoją lėmė du taiklūs Deivido Kazlauskio tritaškiai metimai. Trečiąją vietą iškovojo Pijus Milašauskas, kuris kovoje dėl trečiosios vietos nugalėjo Ugnių Janutį. 7 - 10 klasių grupėje dalyvavo tik 8 dalyviai, todėl varžybos vyko rato sistema, sportininkai galėjo parungtyniauti su visais varžovais. Dauguma varžybų vyko labai atkakliai, bet geriausiai sekėsi Domantui Jakui ir Aridonui Gasparavičiui, kurie paskutinėje turnyro kovoje varžėsi dėl čempiono vardo. Atkaklioje kovoje nugalėjo Domantas Jakas. Rugtynėse dėl trečiosios vietos Osvaldas Norkus nugalėjo Paulių Jazdauską ir iškovojo trečiąją vietą. Turnyro prizininkams varžybų vyriausiasis teisėjas Audrius Dunauskas įteikė puikias, internetinės parduotuvės www.diplomai24.lt įsteigtas statulėles.MSK „Mustangas“ informacija