Apie mus
Naujienos
OK narių naujienos
Renginiai
Konkursai
OVUP

Olimpinės kartos apdovanojimai

Olimpinės kartos apdovanojimai

Olimpinės kartos projekte dalyvaujančių įstaigų pedagogai, administracijos atstovai, mokiniai, ugdytiniai, tėvai ir kiti bendruomenės nariai savanoriškai vykdo veiklas, organizuoja renginius, išvykas, stovyklas, ieško naujų ir įdomių būtų, kaip skleisti Olimpines idėjas. Lietuvos tautinis olimpinis komitetas kiekvienais metais kvies siųsti informaciją apie puikiai dirbančius pedagogus, mokyklas ir ikimokyklines įstaigas, įgyvendintus projektus ir renginius, kilnius bendruomenės narių poelgius.

Apdovanojimų kategorijos:

- Metų pedagogas. Mokyklos ar ikimokyklinės įstaigos pedagogas, darbuotojas, kuris praėjusiais metais buvo ypač aktyvus, dalyvavo projekto “Olimpinė karta” veiklose, organizavo renginius, skatino visus įsitraukti į projekto veiklas, įkvėpė sportuoti ir skleidė olimpinę dvasią.

Apdovanojimas bus skirtas vienam mokyklos ir vienam ikimokyklinės įstaigos pedagogui.

- Metų olimpinė įstaiga. Mokykla ar ikimokyklinė įstaiga, kuri visus praėjusius metus gyveno Olimpiniu ritmu, dalyvavo akcijose ir renginiuose, aktyviai integravo olimpizmą į mokomuosius dalykus (mokykloms), rengė konkursus, įtraukė kitas įstaigas į savo veiklas, skleidė Olimpines idėjas savo įstaigoje ir už jos ribų.

Apdovanojimas bus skirtas vienai mokyklai ir vienai ikimokylinei įstaigai.

- Metų projektas. Paėjusiais metais įgyvendinote įdomų ir naujovišką renginį, suorganizavote konkursą, stovyklą ar žygį, surengėte ekskursiją ar kitą įdomią veiklą. Džiaugiatės suorganizuotos veiklos rezultatais ir manot, kad tai puikus pasiekimas.

Apdovanojimas bus skirtas vienai mokyklai ir vienai ikimokyklinei įstaigai. 

- Metų kilnus poelgis. Pedagogas, mokinys, ugdytinis, įstaigos bendruomenės narys, partneris, kuris savo darbu, pagalba kitiems, sąžiningumu nusipelnė būti paminėtas ir apdovanotas. Pasidžiaukime puikiais žmonėmis, kurie yra pavyzdys visiems!

Paraiškos formos:

Olimpines-kartos-apdovanojimai.-Paraiskos-formos.docx 

Paraiškas kviečiame teikti iki kovo 15 d. 

OK-apdovanojimu-nuostai.-2018.pdf

Artimiausi renginiai