Konkursai
OVUP
KFU

Butrimonių gimnazijos komanda – Alytaus rajono "Ladygolo" nugalėtoja

Alytaus sporto rūmuose vyko Alytaus rajono savivaldybės trijų amžiaus grupių– 6 kl. ir jaunesnių, 8 kl. ir jaunesnių, 10 kl. Ir jaunesnių– "LADYGOLO" finalas.Alytaus r. Butrimonių gimnazijos komanda – 6 kl. ir jaunesnio amžiaus mergaitės – pirmą kartą žaidė finale, kur rezultatu 2:0 laimėjo prieš Simno gimnazistes. Įvarčius pelnė Miglė Lukoševičiūtė, Aušra Bagdanavičiūtė ir buvo pripažintos geriausiomis žaidėjomis Butrimonių gimnazijos komandoje. Mergaičių komanda iškovojo Alytaus rajono savivaldybės čempionių titulą. 8 kl. ir jaunesnių grupėje simniškės baudiniais 2:0 įveikė Krokialaukio gimnazijos futbolininkes, o 10 kl. ir jaunesnių grupėje Alovės pagrindinės mokyklos komanda 4:1 nugalėjo simniškes. „Ladygolo“ šūkis „Ateik su svajone, išeik čempione“ mums labai tiko: buvo svajonė išmokti žaisti futbolą, o, pasirodo, mes tapome čempionėmis ir, iškovojusios šią pergalę, patekome į 2017 m. sezono apskrities finalą. Su nekantrumu Butrimonių gimnazistės laukia naujų išbandymų futbolo aištelėje.Kūno kultūros mokytojai