Apie mus
Naujienos
OK narių naujienos
Renginiai
Konkursai
OVUP
KFU

Edukacinė veikla "Kad būtum sveikas ir laimingas"

Edukacinė veikla "Kad būtum sveikas ir laimingas"

                                                                   Kad būtum sveikas ir laimingas

 Gyvenimo sėkmės raktas – sveika mityba ir sportas. Nei sveika mityba, nei sportas kaip dvi atskiros sudedamosios gyvenimo dalys viena be kitos neegzistuoja, todėl norint gyventi pilnavertiškai sveiką gyvenimą labai svarbu ne tik sportuoti, bet ir tinkamai valgyti. Tokiu principu Kelmės „Kūlverstuko“ lopšelis-darželis įgyvendindami Olimpinės kartos veiklų ciklą moko vaikus ne tik sportuoti, bet ir sveikai maitintis.

Įsijungdami į veiklą „Sveika ir skanu – kai pats gaminu“, sveikatos priežiūros specialistė ir mokytojos priminė vaikams apie vaisių, uogų bei daržovių naudą.  Žiūrėjo mokomąjį filmuką apie vitaminus besislepiančius vaisiuose ir uogose. O vėliau su dideliu noru patys mokėsi gaminti salotas, vaisines picas, kurias gardžiai visi suvalgė.

PUG „Žiogeliai“ ir „Boružiukai“  ugdytiniai  virtuvės patalpose gamino daržovių salotas bei kepė obuolių skanėstus. Taip susipažino su maisto gamybos darbuotojais, virtuvės inventoriumi, maisto gaminimo technologija.

Dėkojame įstaigos ugdytinių tėveliams bei Tytuvėnų gimnazijos Priešmokyklinio ir Ikimokyklinio ugdymo skyriaus pedagogams įsijungus į bendrą veiklą.

Galerija