Apie mus
Naujienos
OK narių naujienos
Renginiai
Konkursai
OVUP
KFU

EDUKACINIS-OLIMPINIS PROJEKTAS „MAŽAIS RATUKAIS OLIMPO LINK“

EDUKACINIS-OLIMPINIS PROJEKTAS „MAŽAIS RATUKAIS OLIMPO LINK“
Varžybose, kurios vyko įstaigose, dalyvavo Biržų lopšelių-darželių „Drugelis“, „Genys“, Biržų mokyklos-darželio „Vyturėlis“, Biržų Kaštonų pagrindinės mokyklos Medeikių pradinio ugdymo skyriaus ir Biržų „Aušros“ pagrindinės mokyklos Nemunėlio Radviliškio pagrindinio ugdymo ir daugiafunkcio centro ugdytiniai. Varžyboms teisėjavo Biržų technologijų ir verslo mokymo centro mokiniai. 
 Paspirtukų mergaičių varžybose I-ąją vietą laimėjo Auksė S. iš Biržų mokyklos-darželio „Vyturėlis“, II-ąją vietą – Elija P. iš Biržų lopšelio-darželio „Drugelis“, III-iąją vietą – Saulė V. iš Biržų Kaštonų pagrindinės mokyklos Medeikių pradinio ugdymo skyriaus. 
 Paspirtukų berniukų varžybose I-ąją vietą laimėjo Motiejus E. iš Biržų lopšelio-darželio „Drugelis“, II-ąją vietą – Markas S. iš Biržų lopšelio-darželio „Genys“, III-iąją vietą – Anielius N. iš Biržų mokyklos-darželio „Vyturėlis“.
 Dviratukų mergaičių varžybose I-ąją vietą laimėjo Saulė S. iš Biržų lopšelio-darželio „Drugelis“, II-ąją vietą – Deivilė D. iš Biržų mokyklos-darželio „Vyturėlis“, III-iąją vietą – Viltė K. iš Biržų lopšelio-darželio „Genys“.
 Dviratukų berniukų varžybose I-ąją vietą laimėjo Matėjus B. iš Biržų mokyklos-darželio „Vyturėlis“, II-ąją vietą – Noelis Š. iš Biržų lopšelio-darželio „Genys“, III-iąją vietą – Naglis G. iš Biržų „Aušros“ pagrindinės mokyklos Nemunėlio Radviliškio pagrindinio ugdymo ir daugiafunkcio centro.
 Laimėtojams įteikti diplomai, medaliai, BTVMC mokinių pagaminti nuostabūs saldūs prizai ir lopšelio-darželio padėkos įstaigoms už dalyvavimą varžybose.
 Dėkojame Biržų technologijų ir verslo mokymo centro mokiniams tradicinį bendradarbiavimą!
 Projektą finansavo Lietuvos tautinis Olimpinis komitetas.

Galerija