Apie mus
Naujienos
OK narių naujienos
Renginiai
Konkursai
OVUP
KFU

Greičiau, aukščiau, tvirčiau – visi kartu!

Greičiau, aukščiau, tvirčiau – visi kartu!

Sporto šventė prasidėjo iškilminga eisena, vėliavų įnešimu ir pakėlimu, Lietuvos himno giedojimu. Susirinkusiuosius pasveikino įstaigos direktorė Violeta Šaukščiuvienė, sporto ir pramogų centro direktorius Martynas Kasperaitis. Renginio vedančiosios mokytojos Irma Norkevičienė ir Agnė Vosylienė pakvietė dalyvius olimpino šūkio ,,Greičiau, aukščiau, tvirčiau – kartu“ skanduotei. Gižų Kazimiero Baršausko mokyklos-daugiafunkcio centro mergaičių grupės ,,Karoliukas“ energingi sportiniai šokiai, mokytoja Edvina Subačiūtė-Baltrušaitienė ir Ąžuolo mankšta (mokytoja Agnė Vosylienė) visus nuteikė aktyviam judesiui. Vedančiosios dalyviams palinkėjo negailėti pastangų įveikiant kliūtis, sportuoti sąžiningai, nuoširdžiai ir kilniai, patirti judėjimo džiaugsmą. Atlikdami estafečių užduotis dalyviai išbandė savo kūno galimybes, lavinosi motorikos įgūdžius, ugdėsi pasitikėjimą savimi, savitvardą, mokėsi bendrauti ir dirbti komandoje, vertinti ir priimti kiek kitokius nei jis pats. Ugdėsi olimpines vertybes - draugystę, pagarbą, tobulėjimą. Dalyvių sveikata bei saugumu rūpinosi Vilkaviškio visuomenės sveikatos biuro darbuotojai. Po varžybų biuro specialistė Loreta Vilimaitienė pakvietė sportininkus atlikti atsipalaidavimo ir kvėpavimo pratimų mankštelę.

Užbaigimo ceremonijos metu organizatoriai padėkojo dalyviams už stengimąsi nuoširdžiai ir sąžiningai kovoti už save ir komandą, už kilnų elgesį rungtyniaujant. Olimpinėmis vertybėmis, tokiomis kaip draugiškumas, pagarba, garbingas pergalės siekimas skatino vadovautis ne tik sporte, bet ir gyvenime.. Komandoms įteikė padėkos raštus. Mažuosius sportininkus pradžiugino atminimo medaliais. Džiaugiamės, kad sportuoti nusiteikusių buvo gausus būrys: 160vaikų,42 darbuotojai, 80 tėvų, šeimos narių. Tėvų sportavimas kartu suteikė vaikams daug džiaugsmo, motyvavo dar labiau stengtis. Tėveliai turėjo galimybę savo aktyviu pavyzdžiu drąsinti ir uždegti mažuosius sportininkus: vaiko fizinis aktyvumas tiesiogiai priklauso nuo tėvų sąsajos su sportu, jų. Tikimės, kad ši graži mūsų sportinė iniciatyva paskatins tėvus naujiems iššūkiams ir idėjoms, partneriavimui.

Vaikų mintys po renginio: „Man labai patiko, kad buvo ir mano tėtis, ir mama, kad tėtis pabuvo pas brolį ir su manim sportavo“ – Domantas, 6 m. „Labai patiko, kad gavau medalį“ – Dojus, 6 m. „Smagu, kad buvom tokioj didelėj salėj, kaip dideli sportuotojai“ - Danielė, 6 m. ,,Sportuoju, nes mano kojos greitos” – Lukas, 5 m. ,,Patiko rungtis su riedučiais: lėkiau greitai, nes mane stūmė tėtis" - Ema 4 m. „Parodžiau tėtei savo pirmą medalį“ – Milda, 4 m.

Vilkaviškio vaikų lopšelio darželio ,,Buratinas" ,,Olimpinė karta" įstaigoje koordinatorė Angelė Nausėdienė

Galerija