Apie mus
Naujienos
OK narių naujienos
Renginiai
Konkursai
OVUP
KFU

Įspūdinga mažylių pažintis su ,,Pieno žvaigždžių“ krepšininkais

Įspūdinga mažylių pažintis su ,,Pieno žvaigždžių“ krepšininkais

Lapkričio 13 d. Pasvalio sporto mokykloje viešėjo miesto vaikų lopšelio-darželio ,,Eglutė“ priešmokyklinukų grupės ,,Žiedeliai“ auklėtiniai. Vaikus pasitiko ir su jais šiltai bendravo, sportavo, žaidė Sporto mokyklos trenerė Diana Vanagienė. Ji  mokė, kaip taisyklingai reikia mesti kamuolį į krepšį ir į vartus. Tad arenoje aidėjo kamuolių bumbsėjimai, džiaugsmingi šūksniai ir juokas. O po to laukė susitikimas su Pasvalio ,,Pieno žvaigždžių“ komandos krepšininkais. Tai buvo didelė šventė vaikams, nes jie pirmą kartą bendravo su profesionaliais sportininkais.

          Smagiai bendraujant laikas prabėgo nepastebimai. Pasibaigus susitikimui, mažųjų laukė staigmena – krepšininkai padovanojo kamuolį su savo parašais ir pripučiamas sirgalių lazdas. Dar kelios minutės prabėgo fotografuojantis su komanda. Matydami didžiulį vaikų norą įmesti kamuolį į krepšį, žaidėjai padėjo jį išpildyti – pakėlė mažylius iki lanko ir jie, kaip patyrę krepšininkai, galėjo kamuolį varyti iš viršaus.

          Už įspūdingą, daug teigiamų emocijų sukėlusį susitikimą dėkojame Pasvalio ,,Pieno žvaigždžių“ krepšininkams, treneriams, komandos vadybininkei Deimantei Vačikauskienei ir Sporto mokyklos trenerei Dianai Vanagienei. Vaikams viskas buvo įdomu – arena, kamuolio varymo technika, pažintis su įspūdingo krepšininkais. Tikimės, kad ateityje kai kurie iš apsilankiusiųjų papildys garsių krepšininkų gretas.

 

                                                                         Priešmokyklinio ugdymo mokytojos

                                                                          Vida Praniauskienė, Gražina Dirsienė

Galerija