Apie mus
Naujienos
OK narių naujienos
Renginiai
Konkursai
OVUP
KFU

Linksmosios estafetės

Linksmosios estafetės

Įgyvendinant Lietuvos tautinio olimpinio komiteto finansuojamos programos Olimpinė karta“ projektą „Mažieji olimpiečiai“, 2022 m. lapkričio 21 d. įstaigoje vyko projekto baigiamasis renginys „Linksmosios estafetės“.

Vaikai lenktyniavo smagiose estafetėse, kur reikėjo ir vikrumo, ir sumanumo. Sportinės užduotys lavino vaikų motorinius įgūdžius, tobulino judesių koordinaciją, stiprino raumenis. Buvo daug džiugių emocijų ir spindinčių šypsenų veiduose. Renginio pabaigoje vaikai jautėsi pavargę, bet laimingi apdovanotais olimpiniai medaliais bei padėkos raštais.

Šio projekto tikslas - ne tik sveikata, bet ir vaikų bendravimas, gebėjimas dirbti komandoje, įvairių vertybių ugdymasis - sportas pagerina nuotaiką, skatina kelti tikslus ir juos pasiekti.

Sportas ir aktyvus gyvenimo būdas - vbisuomenės bei žmogaus sveikatos pagrindas. Olimpinis projektas „Mažieji olimpiečiai“ nėra tiesiog graži iniciatyva. Tai - visuomenės problemoms už akių užbėgti galintis projektas, tai  - vitaminas mažiausiems.

Džiaugiamės ir didžiuojamės turėdami galimybę dalyvauti ir gauti finansavimą programos „Olimpinė karta“ vykdomuose projektuose.

Galerija