Apie mus
Naujienos
OK narių naujienos
Renginiai
Konkursai
OVUP
KFU

Olimpinė savaitė

Olimpinė savaitė

Startavo kelmės "Kūlverstuko" lopšelio-darželio projektas "Mažieji olimpiečiai" remiamas LTOK. Pirmieji užsiėmimai prasidėjo pažintimi su olimpinėmis sporto šakomis - penkiakove ir tinkliniu. Neformalaus ugdymo (kūno kultūra) mokytojas V. Valiuška vaikams papasakojo šių sporto šakų atsiradimo istoriją, mokė pradmenų. Vėliau organizuoti sportiniai žaidimai, kuriuose vaikai pritaikė penkiakoves ir tinklinio žinias praktiškai.

Organizuotame olimpinio sveikatos stiprinimo ir fizinio aktyvumo rytmečio "Aš mažasis krepšininkas" metu vaikai susipažino su krepšinio technikos ir žaidimo elementais. Jo metu vaikai mokėsi gražaus elgesio, tolerancijos bei garbingo rungtyniavimo krepšinio turnyre "Mažasis krepšinis 1x1".

Sveikatos priežiūros specialistė pakvietė ugdymo įstaigos bendruomenę į popietę "Zumbos ritmu", kurioje visi smagiai mankštinosi skambant nuotaikingai muzikai. O "Olimpinę savaitę" užbaigėme olimpiniu festivaliu "Saugus, aktyvus ir sveikas", kuriame dalyvavo Kelmės "Kūlverstuko" lopšelio-darželio ir Tytuvėnų gimnazijos Ikimokyklinio ir Priešmokyklinio ugdymo skyriaus bendruomenių nariai.

Veiklų metu, kurios buvo orientuotos ir į neįgalių vaikų fizinių įgūdžių ugdymą, bendruomenių nariai ugdė įvairių olimpinių sporto šakų gebėjimus ir įgūdžius, rungtyniavo bei patyrė džiugių emocijų.

Galerija