Apie mus
Naujienos
OK narių naujienos
Renginiai
Konkursai
OVUP
KFU

Olimpinių idėjų puoselėjimui – projektas „Sporto smalsuoliai“

Olimpinių idėjų puoselėjimui – projektas „Sporto smalsuoliai“


Pirmajame projekto etape birželio mėn.  vaikai dalyvavo „Kahoot“ žaidime, kurio metu susipažino su olimpinių žaidynių atributais, sporto šakomis, olimpinėmis vertybėmis.

Birželio 21 d. mažieji sporto smalsuoliai iš „Voveraitės“ ir „Meškiuko“ grupių lankėsi LSC sporto komplekse „Druskininkai“, kuriame treniruojasi sportininkai, tame tarpe ir olimpiečiai. Vaikai apžiūrėjo įvairių sporto šakų treniruočių sales, turėjo galimybę aktyviai pajudėti treniruoklių salėje, padūkti ant imtynių kilimo.Susidomėję stebėjo paauglių tinklinio treniruotę, kurią vedė Italijos nacionalinės rinktinės narė Indrė Sorokaitė kartu sus savo kolega italu.

Lapkričio 9-10 d. „Kregždutės“ ir „saulutės“ gr. vaikai vyko į Druskininkų SNOW areną čiužinėti Snow tubing trasoje. Vaikai sužinojo, kad į šią areną atvažiuoja treniruotis net labai garsūs kalnų slidininkai iš kitų šalių. Vaikai patyrė daug puikių įspūdžių - sniegu švilpiantys slidinėjimo ratai, optimalus fizinis krūvis, pagalba draugui suteikė daug teigiamų emocijų.

Projektas „Sporto smalsuoliai“ baigėsi, tačiau olimpizmo idėjos ir vertybės lopšelyje-darželyje „Žibutė“ ir toliau bus puoselėjamos tiek kasdieninėje veikloje, tiek naujuose projektuose.

Galerija