Apie mus
Naujienos
OK narių naujienos
Renginiai
Konkursai
OVUP
KFU

Vasaros Olimpinės savaitės festivalis „Vasaros žaidimų fiesta“

Vasaros Olimpinės savaitės festivalis „Vasaros žaidimų fiesta“

Tęsiant projekto „Mažieji olimpiečiai“ įgyvendinimą, liepos mėnesį organizavome visos savaitės veiklą „Vasaros žaidimų fiesta“.

Kaip pradėsi darbo dieną nepasimankštinęs? Todėl esant puikiam orui, visi kartu mankštinomės sporto aikštyne, taip skatinome vaikams būti fiziškai stipresniais bei aktyviais.

Kitomis dienomis vaikai dalyvavo sveikatos stiprinimo žaidimuose: pasivaikščiojimuose „Basų kojyčių“ taku, „gandro žingsniu“ braidė baseinėliuose. Taip buvo stimuliuojamas bei aktyvinamas vaikų organizmas.

„Kamuolio dienos“ metu vyko fizinio aktyvumo pratybos: žaidimai, estafetės su kamuoliais. Pratimų su kamuoliu metu vaikai ne tik smagiai leido laiką, bet tuo pačiu ugdėsi vaikų judesių koordinacija, vikrumas, tikslumas, pastabumas, reakcija, orientacija erdvėje.

„Vasaro žaidimų fiestą“ užbaigėme sportinėmis estafetėmis. Taip mažieji olimpiečiai susipažino su vasaros olimpinių žaidynių sporto šakomis, turėjo galimybę parungtyniauti, patiriant džiugių emocijų bei atradimo džiaugsmą sportuojant. Vaikai mokėsi olimpinių vertybių - pagarbos ir draugystės komandos nariams.

Galerija