Apie mus
Naujienos
OK narių naujienos
Renginiai
Konkursai
OVUP
KFU

Vasaros taku su dviratuku

Vasaros taku su dviratuku

Prie Vilkaviškio sporto ir pramogų centro susirinkusią įstaigos bendruomenę pasveikino įstaigos direktorė V. Šaukščiuvienė. Vilkaviškio rajono savivaldybės vicemerė D. Riklienė pasidžiaugė, kad kiekvienas dalyvis dėvėjo liemenę ir šalmą, niekada jų nepamiršti kelyje. Mažuosius sveikino, aktyvios ir saugios vasaros linkėjo Vilkaviškio rajono švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vedėja A. Finagėjevienė, Vilkaviškio rajono visuomenės sveikatos centro direktorė L. Sadauskienė.

Vilkaviškio rajono sporto mokyklos dviratininkų klubo „Aira“ treneris A. Žemaitaitis supažindino vaikus su saugaus važiavimo dviračiu taisyklėmis. Jaunieji sportininkai pademonstravo apšilimo pratimus,  rodydami  pavyzdį išlydėjo vaikus į kelią.

Renginio dalyviai džiaugsmingai įveikė dviračių ir paspirtukų trąsas. Mažiausieji riedėjo paspiriamųjų mašinų slalome. Ėjimo-bėgimo varžytuvėse ,,Greičiau už vėją“ rungtyniavo neturintys dviratukų vaikai.  Sugrįžę į įstaigos kiemą, ugdytiniai tryško patirtomis emocijomis, įvairiomis dailės priemonėmis piešė savo patirtus įspūdžius.

Esame  dėkingi sportinę pramogą padėjusiam organizuoti Vilkaviškio rajono sporto mokyklos direktoriui J. Jurkynui, Vilkaviškio miesto seniūnui R. Kurauskui už pasirūpinimą vaikų saugumu, Ežiukui (mokytoja R. Bartuškienė) ir Ežienei  (mokytoja L. Bakaitienė) už renginio vedimą.

 Projekto ,,Olimpinė karta“ koordinatorė įstaigoje Angelė Nausėdienė

 

 

 

Galerija