Konkursai
OVUP
KFU

Kelmės rajono moksleivių rudens kroso varžybos

• Rugsėjo 22 dieną gausus Užvenčio Šatrijos Raganos  gimnazijos mokinių būrys dalyvavo rajono bendrojo lavinimo mokyklų rudens kroso varžybose. Net 25 bėgikai panoro išbandyti savo jėgas ir pasivaržyti su kitų ugdymo įstaigų sportininkais. Pagal amžiaus kategorijas varžėmės 500, 1000 ir 2000 metrų bėgimo rungtyse. Gerai sekėsi 1-4 klasių jauniesiems sportininkams. Šioje amžiaus grupėje buvo apdovanoti pirmas- šeštas vietas užėmę mokiniai. 2 klasės mokinys Matas Vitartas užėmė 6 vietą ir buvo apdovanotas garbės raštu. Ketvirtokė Regvita Laurinavičiūtė pasidabino 3 vietos medaliu, o trečiokas Augustas Jomantas užėmė garbingą atrą vietą. Pernai šis jaunasis sportininkas buvo pirmas savo amžiaus grupėje. Aidas Šimutis 3 kl. laimėjo ketvirtą vietą. Ne ką blogiau pasirodė 5-6 klasių sportininkai. Benas Budreckis 6 kl. mokinys atkaklioje kovoje tik pačiame finiše nusileido Kražių gimnazijos bėgikui, užimdamas antrą vietą. Nedaug atsiliko Beno klasiokas Daras Macijauskas. Jam buvo įteiktas 4 vietos padėkos raštas. Šioje amžiaus grupėje dalyvavo gausiausias būrys sportininkų, net 22 bėgikai. Nustebino 6 kl. mokinė Dovilė Grigaitė. Ji iš 17 dalyvių užėmė 3 vietą ir pelnytai gavo bronzos medalį. Penktokė Gabija Samuilytė liko septinta, tačiau šiai atkakliai ir kovingai sportininkei dar viskas priešaky. Tarp kitko Gabija skina laurus karate turnyruose respublikoje ir už jos ribų. Kitų amžiaus grupių bėgikai pasirodė pagal savo galimybes, svarbiausia, kad visi įveikė nuotolius ir garbingai atstovavo gimnaziją bėgimo varžybose. Susumavus rezultatus paaiškėjo, kad mūsų bėgikų būrys buvo gausiausias. Dėkojame visiems varžybų dalyviams ir linkime gerų startų ir smagių akimirkų būsimose varžybose. Juk svarbiausia, kad  Olimpiniai principai ir idėjos lydėtų ne tik varžybose, bet ir gyvenime.