Apie mus
Naujienos
OK narių naujienos
Renginiai
Konkursai
OVUP
KFU

Linksmieji tuneliukai

Linksmieji tuneliukai

2020 m. lapkričio mėnesį Šiaulių lopšelio-darželio „Pupų pėdas“ ikimokyklinio ugdymo pedagogė Agnė metė iššūkį Šiaulių lopšelio-darželio „Rugiagėlė“ judesio korekcijos specialistei Indrei sugalvoti įdomiausių ir linksmiausių tuneliukų pramogą ugdytiniams savo darželyje. 

         Lapkričio 18 d. lopšelio-darželio „Pupų pėdas“ grupės „Meškučiai“ ugdytiniai su ikimokyklinio ugdymo pedagogėmis Agne ir Inga sukūrė daug linksmų tuneliukų vaikams ir pakvietė juos visus įveikti. Tuneliukus vaikai išbandė ne tik sporto salėje, kurioje buvo pastatyta įvairausių tunelių su čiužinių sienelėmis, minkštų tuneliukų, iš lankų, medžiaginių, guminių. Tuneliams kurti grupėje išradingai buvo panaudoti stalai ir kėdutės. Linksma nuotaika ir emocijos tryško per kraštus!

          Lapkričio 24 dieną Šiaulių lopšelio-darželio „Rugiagėlė“ grupės „Peliukai“ vaikai taip pat leidosi į smagią pramogą „Linksmieji tuneliukai“. Apšilimo mankštelę atliko kartu su kirmėliuku „Infantino“, kuris išmokė žaisti pačius linksmiausius žaidimus: ,,Kirmėlytė“, ,,Spalvotasis tuneliukas“, estafetę ,,Pralįsk tuneliuką, užsek segtuką“, „Parašiutas“, ,,Futboliukas“.

          Džiaugiamės, kad Šiaulių lopšelio-darželio „Rugiagėlė“ pedagogės ir ugdytiniai priėmė mūsų iššūkį ir smagiai pramogavo.

          Pramoga buvo suplanuota ir įgyvendinta vykdant olimpinio ugdymo projektą "Pupų pėdo olimpiečiai", kurio veiklas finansuoja Lietuvos tautinis olimpinis komitetas. 


Galerija