Apie mus
Naujienos
OK narių naujienos
Renginiai
Konkursai
OVUP
KFU

Prevencija geriau nei gydymas

Prevencija geriau nei gydymas

Įstaigos bendruomenė susivienijo naujoms patirtims, naujoms galimybėms, tarptautiniam bendradarbiavimui.

Pirmąją virtualaus mobilumo dieną projekto partnerius iš Graikijos, Ispanijos, Italijos, Latvijos pakvietėme dalyvauti virtualioje įstaigos apžvalgoje, pedagogių bei vaikų surengtame „Olimpinių žaidynių“ atidarymo renginyje.Projekto koordinatoriai iš Graikijos pristatė Olimpinio aukuro įžiebimo ceremoniją. Džiaugiamės, kad pasirinktos informacinės komunikavimo priemonės pasiteisino, virtualios veiklos vyko sėkmingai. Visa tai nuteikė mus drąsesniam tolesniam bendradarbiavimui.

Kitas keturias virtualaus mobilumo dienas projekto partneriai drauge atliko mankštą, rengė estafetes, žaidė sportinius žaidimus, mokėsi garbingai rungtyniauti, džiaugtis savo ir draugų laimėjimais. Projekto partneriams rengėme virtualias edukacines išvykas mūsų rajone. Ypač visus domino edukacija „Maža bitutė – saldus medutis“.

Pasitelkę kūrybinį potencialą, stiprinome emocinę sveikatą projekto eigoje įrengtose erdvėse „Čia susitinka muzika ir gamta“ ir „Labirintas“. Klausydamiesi muzikos ir gamtos garsų, projekto partneriai išreiškė emocijas judesiais, piešdami. Gamta nepagailėjo pusnų, tad, naudodami sniegą ir ledą, vaikai kūrė improvizacijas, tai maloniai stebino visus tarptautinio bendradarbiavimo dalyvius. Virtualus mobilumas baigėsi „Olimpinių žaidynių“ uždarymo renginiu.

Įgyvendindami projekto veiklas, vaikai ir suaugusieji susipažino ir praktiškai išbandė olimpinių žaidynių sporto šakas; išsiaiškino Hipokrato aforizmą „Maistas ir fiziniai pratimai, nors turi priešingas savybes, padeda vienas kitam saugoti sveikatą“; formavosi teigiamą požiūrį į fizinius pratimus ir sportą, kaip gyvenimo būdą; ugdėsi saviraiškos, solidarumo, bendradarbiavimo ir komandinio darbo įgūdžius.

Nors ir nuotoliniu būdu, vaikai dar labiau susidraugavo su kitų šalių bendraamžiais, kurie iki šiol siunčia piešinius, pastebėjimus, kuriais apibūdina patirtas nepaprastas bendradarbiavimo akimirkas.Projekto partneriai dėkoja už parodytą puikų virtualaus mobilumo pavyzdį.

 https://www.youtube.com/watch?v=kE0B_z7Ppe0

                 Projekto koordinatorė įstaigoje, ikimokyklinio ugdymo auklėtoja ekspertė Edita Setkauskienė


Galerija