Apie mus
Naujienos
OK narių naujienos
Renginiai
Konkursai
OVUP
KFU

Projekto ,,Aš mažasis olimpietis – sveikas ir žvalus pilietis“ pabaiga

Projekto ,,Aš mažasis olimpietis – sveikas ir žvalus pilietis“ pabaiga

Gegužės mėnesį Sedos lopšelyje-darželyje ,,Jurginėlis“ įgyvendintas ,,Olimpinės kartos“ projektas ,,Aš mažasis olimpietis – sveikas ir žvalus pilietis“ baigiamasis III etapas.
Projekto tikslas – ugdyti aktyvų, sportišką, sveiką vaiką, diegiant olimpinių vertybių pradmenis, kaip pagarba varžovui, mokėjimas pralaimėti, kultūringo elgesio varžybų metu, bendravimo, bendradarbiavimo įgūdžius, siekti sveiko ir aktyvaus gyvenimo būdo, sportuoti bei mokytis per sportą.
Gegužės mėnuo paskelbtas olimpiniu mėnesiu. Į olimpinio mėnesio atidarymą buvo pakviesti Žemaitijos skautų organizacijos Sedos Medeinos draugovės skautai.
Skautai, darželio sporto salėje pravedė mankštą ,,Draugystė“, kurioje dalyvavo ikimokyklinio ir priešmokyklinio amžiaus mažieji sportininkai. Emocijos tryško pro kraštus. Skautų apranga, skanduotės, žaidimai, dainos, vaikams paliko didelį įspūdį.
Priešmokyklinukai savo jėgą, vikrumą, ištvermę išbandė prie dvigubos gimnastikos sienelės,
futbolo aikštelėje, naudojant įvairiaspalvius gimnastikos lankus, mažesnius ir didesnius šokinėjimo kamuolius, žaidė žaidimą ,,Žuvelės ir žvejai“.
Įrengta dviračių trasa su kliūtimis naudojant lankus, lazdeles, bokštelius, pareikalavo iš mažųjų dviratininkų pusiausvyros išlaikymo patirties, vikrumo, sumanumo.
Sportas ugdo pasitikėjimą savimi, moko vaikus gerbti save ir kitus sporto aikštelėje ir už jos ribų. Sportas galinga mokymosi priemonė ugdymo procese. Sportinių veiklų metu stiprėja vaikų sveikata, gerėja ugdytinių tėvelių ir mokytojų santykiai, stiprėja bendravimas ir bendradarbiavimas.
Dėkojame Lietuvos tautiniui olimpiniui komitetui už finansinę paramą ir visai Sedos lopšelio- darželio ,,Jurginėlis“ bendruomenei už pagalbą įgyvendinti projektą ,,Aš mažasis olimpietis – sveikas ir žvalus pilietis“ ir aktyvų dalyvavimą.

Vaizdo įrašas
https://youtu.be/wD2u0atx0ro

Sveikatos stiprinimo darbo grupės pirmininkė A. Stonkuvienė

Galerija