Apie mus
Naujienos
OK narių naujienos
Renginiai
Konkursai
OVUP

Šiaulių r. Kairių lopšelio-darželio „Spindulėlis“ bendruomenė prisijungė prie Europos judumo savaitės iniciatyvos

Šiaulių r. Kairių lopšelio-darželio „Spindulėlis“ bendruomenė prisijungė prie Europos judumo savaitės iniciatyvos

Rugsėjo 16-20 dienomis Šiaulių r. Kairių lopšelio-darželio „Spindulėlis“ bendruomenė prisijungė prie Europos judumo savaitės iniciatyvos, kurios tikslas buvo atkreipti dėmesį į saugų vaikščiojimą, bėgimą, važiavimą dviračiu bei šios veiklos privalumus mūsų sveikatai ir aplinkai.

Judumo savaitė prasidėjo netradiciniais kūno kultūros užsiėmimais – smagia mankšta su netradicinėmis priemonėmis, judriaisiais ir ramiais žaidimais.

Kitą dieną vyko ,,Ryto mankšta“, kurios metu vaikai, kartu su visuomenės sveikatos specialiste vykdančia sveikatos priežiūrą ugdymo įstaigose, sportuodami lavino ne tik savo fizinį pajėgumą, bet ir sužinojo apie fizinio aktyvumo naudą žmogaus sveikatai.

Trečioji diena prasidėjo sveikatinimo rytmečiu „Bėgu kartu su vėjo malūnėliu“. Vaikai kartu su personažu Vėju ir vėjo malūnėliais mankštinosi, o po mankštos lopšelio-darželio bendruomenė, su vėjo malūnėliais rankose bėgiojo aplink darželį, žaidė žaidimus. Rytmetį vainikavo spalvota vėjo malūnėlių paroda.

Penktadienis tapo šios savaitės kulminacija – diena be automobilio. Nors rytas pasitaikė rudeniškai vėsus, bet visi ugdytiniai į lopšelį-darželį skubėjo pėsčiomis arba „ratuotomis priemonėmis“ – dviračiais, paspirtukais, balansiniais dviratukais, vaikiškais automobiliais. Į nuotaikingą rytmeti lopšelyje-darželyje kvietė ir mankštintis mokė personažai linksmieji Šlavėjai. Atlikę mankštelę tobulinome savo važiavimo dviračiais, paspirtukais, mašinytėmis įgūdžius, prisiminėme saugaus eismo taisykles.

Dieną be automobilio vainikavo pažintis su poniu Kinkučiu ir jodinėjimas juo. Ponį Kinkutį į lopšelį-darželį atsivežė ugdytinis Kristupas su mamyte.

Dėkojame visiems, prisidėjusiems, prie šios gražios Europos judumo savaitės, visiems atėjusiems ir buvusiems kartu!

Galerija

Artimiausi renginiai

Artimiuasių renginių nėra

Visi renginiai