Apie mus
Naujienos
OK narių naujienos
Renginiai
Konkursai
OVUP

Vasaros šventė „Mes mažieji olimpiečiai“ Kauno lopšelyje –darželyje „Rasytė“

Vasaros šventė „Mes mažieji olimpiečiai“ Kauno lopšelyje –darželyje „Rasytė“

     Skatinant vaikų fizinį aktyvumą, stiprinant sveikatą. Kauno lopšelis-darželis "Rasytė" vykdo sporto rėmimo fondo finansuojamą projektą "Pirmieji grybšniai vandens karalystėje". Mūsų auklėtiniai - priešmokyklinių grupių vaikučiai turėjo galimybę lankyti plaukimo treniruotes Šilainių baseine. Prižiūrimi kvalifikuotų trenerių Editos Plungienės ir Pijaus Andrijausko - vaikai išmoko taisyklingai kvėpuoti vandenyje, panerti į gylį, nušokti nuo bokštelio, laikytis vandens paviršiuje, įgyti pagrindinius plaukimo įgūdžius, drąsiai jaustis vandenyje plaukdami su pagalbinėmis plaukimo priemonėmis ir be jų.

     Vykdant projektą įstaiga įsigijo du karkasinius basienus, kuriuose, sporto šventės "Mes mažieji olimpiečiai" metu, ugdytiniai demonstravo plaukimo technikos elementus, dalyvavo įvairiose estafetėse. "Mažieji olimpiečiai" bėgo, šokinėjo, rinko akmenėlius nuo baseino dugno, taškėsi. Šventėje dalyvavo ne tik priešmokyklinukai, bet ir kiti bendruomenės nariai, nes šiltas vasaros oras ir vanduo suteikia vaikams daug džiaugsmo ir teigiamų emocijų.

     Po šventės vaikai buvo apdovanoti atminimo taurėmis, prizais. Direktorė Rita Vaškelienė palinkėjo saugios ir šiltos vasaros.


Informacija meninio ugdymo mokytojos Kristinos Geišienės

Direktoriaus pavaduotojos  ugdymui Remigijos Kasputienės

Nuotraukos mokytojos Audronės Domanaitienės

Galerija

Artimiausi renginiai

Artimiausių renginių nėra

Visi renginiai